Opis gry Club Manager

Gier o tematyce menadżera piłkarskiego jest dosyć sporo na rynku. Jednak ta gra jest wyjątkowa poprzez swoją prostotę i przyjemność rozgrywki. Już po paru chwilach zobaczysz, że grając w grę Club Manager przestaniesz myśleć o interfejsie a skupisz się na samej rozgrywce.

Gra Club Manager oferuje inteligentną rozgrywkę, pełną emocji rywalizacje ale co najważniejsze dobrą zabawę dla każdego bez względu na wiek i płeć.


Postaw pierwsze kroki jako menadżer klubu piłkarskiego w grze online dla wszystkich w każdym wieku!

W naszej grze jak wskazuje sama nazwa możesz zarządzać własnym klubem piłkarskim. Zaczniesz jak każdy w bardzo podstawowym składzie a Twoim głównym celem będzie umiejętne zarządzanie zespołem, tak by zdobyć fundusze oraz pozyskać najlepszych zawodników i trenerów. Tylko najlepiej zarządzany zespół będzie w stanie stanąć do rywalizacji przeciwko najlepszym drużyną na świecie. Będąc managerem takiego zespołu możesz osiągnąć z nim wiele sukcesów, sławę i szacunek innych graczy

Gra bazuje w głównej mierze na kartach. Grając w Club Manager będziecie otwierać pakiety kart, w których otrzymacie nowych piłkarzy oraz szereg potrzebnych ulepszeń dla swojego klubu. Mecze będziecie rozgrywać kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę, przez określoną ilość razy w ciągu dnia.

Club Manager
Manager piłkarski gra online